Дорогие клиенты! Мы дорожим каждым вашим откликом.
Ваша критика заставляет нас переосмысливать сделанное и развиваться, а ваши похвалы заряжают нас позитивной энергией и дают понимание важности нашего дела! Пишите и мы ответим на каждый ваш вопрос!
Директор компании СЛАВТЕПЛОМАШ - Владимир Александрович Бударин

Отзывы

Донецька обл., г. Краматорськ, Василь
Дата публикации: 29.09.2020г.
Ціни на енергоносії неухильно підвищуються, тому при купівлі дома розглядали тільки придбання котла на твердому паливі. Після чисельних позитивних відгуків зрозуміли «Кozak»– це те, що нам потрібно!!! Придбали Кozak-18кВт (площа 186 кв.м). Приємно вразила: тривалість горіння при першому запуску 1.5 доби! Теплоаккумулятор 1000 літрів с ГВС, 3-х ходовий клапан, система самоплив. Будинок без утеплення, вікна пластикові у половині кімнат, дрова сухі. Зробили наче все, щоб домогтися максимальної продуктивності та економічності обігріву. І все це завдяки фахівцям «Славтепломаш», які налаштували нам систему, консультували нас кожного дня, просили звітувати про всі недоліки, щоб не зупинятися на здобутому та вдосконалювати свого Козака. Здивував такий сервіс і сам підхід до клієнта. Тепер ділимося своїми враженнями з усіма. Відзвітуємося і після опалювального сезону.***** Ответ: Спасибі, Василь! Дякуємо за співпрацю, вашу котельню будемо ставити в приклад і зробимо фільм на наш канал YouTube!
читать полностью...
Херсонська обл. Каховський р-н, с. Чорнянка, Мисюрка Олександр Сергійович
Дата публикации: 14.07.2020г.
Вже три сезони відпрацював у мене Козак-12. Дом 105 м2, самотек, система відкрита. Топлю дровами, відходами соняшника, тирсою. На дровах горить до 16 годин, температуру держу в середньому 70 град. Конденсату немає взагалі. В домі тепло. Зжигаю в ньому чесно кажучі увесь непотріб. З труби практично диму немає. Чищу котел може раз в три місяці, а так користуюся порошком Spalsad, що ви мені дали. Дуже задоволений котлом, в тому році за моєю порадою і кум купив. Дивлюся ващі і інші фільми, в жовтні, як затоплю і собі зніму про Козака. Чекайте!********** Ответ: Спасибі, Олександр, за ваш цікавий досвід. Якщо і далі будете тримати 70 град, то котел чистити не придеться, він таку температуру любить. Деяки користувачі ставлять 40-50 град, а потім дивуються, чому котел плаче гіркими сльозами. У фільмі покажіть обв’язку котла, розкажіть про плюси і мінуси. Будемо чекати на ваш кінодебют!
читать полностью...
Сумська обл., Краснопільський р-н, с. Хмелівка, Шинкаренко Олександр Васильович
Дата публикации: 15.04.2020г.
Пройшло три роки, як я топлю котлом Козак-10. Взагалі я задоволений, бо котел довго працює - до 15 годин на дровах і практично не забруднюється, особливо після встановлення 3-ходового клапана. Є також і зауваження стосовно фарби на дверцятах. **************** ОТВЕТ: Дякуємо, Олександр, що після чергового сезону ви кожен раз направляєте нам відгуки! Для нас дуже цінно слідкувати за вашим досвідом: ось без термозмішувального клапана, а ось так уже с клапаном; ось на дровах, а ось так на брикетах. Стосовно фарби, зараз ми вже використовуємо на дверцятах фарбу термостійку і багато ще чого новенького. Про модернізований KOZAK дивіться тут: https://youtu.be/3D05DEFngS4
читать полностью...

Вы еще сомневаетесь?
Задайте вопросы!

Заполните форму, наш специалист свяжется с Вами
Даю согласие на обработку персональных данных